Моторот за прикажување на оптимизирани графикони го намалува времето на вчитување и го зголемува животниот век на батеријата до 25%.
Моторот за прикажување на оптимизирани графикони го намалува времето на вчитување и го зголемува животниот век на батеријата до 25%.

Вистинското место
за онлајн тргување на финансиските пазари

Најзгодниот интерфејс

Добијте пристап до тргување со над 100 глобални трговски средства

Поставете ги вашите занаети под најдобри услови

 • $0 *

  Минимален износ на инвестиција
 • $0

  Минимален трговски износ
 • $0

  Виртуелни пари на вашата демо сметка
 • 0+

  Начини на плаќање
 • $0

  Без провизија за депозит и повлекување
 • 0+

  Средства за тргување
Следење

Зошто изберете нè

Тестирајте ја вашата среќа!

Внесете ја вашата адреса за е-пошта и добијте специјална понуда од Pocket Option. Доколку среќата е на ваша страна, ќе добиете бесплатен подарок!

Што велат луѓето за нас

Повеќе од 10 милиони клиенти ширум светот ни веруваат и заработуваат дневно.

2023-12-01 21:40:42
Џебот е најстариот доверлив во мојот живот
2023-11-22 06:05:58
Беше претставен од онлајн контакт. Најдобриот дел е што беше прилично лесно да се маневрира со регистрацијата и финансирањето. Тимот за поддршка дојде при рака да го води процесот на повлекување. Страницата има цел сет на корисничко упатство. Бонусот е што можете да пристапите до вестите во делот А. Досега, моето искуство е одлично. Не да споменеме дека можете да тргувате и бинарни и forex под иста сметка....
Прикажи целосен преглед Сокриј го целосниот преглед
2023-11-22 05:32:07
Pocket optionНајдобар сајт Како трговец почетник, ги користев сите други брокери, но со pocket options, открив дека сите стратегии и индикатори се бесплатни, а најдобриот дел е што нема ограничувања за тоа колку можете да тргувате. Од таа причина, ве советувам да ја користите оваа платформа; тоа не е затоа што тие нудат инстант повлекувања, туку поради нивните корисни директори на клиентите. Благодарам и поздрав Warahena liyanage chayandul R. UID- 37552745...
Прикажи целосен преглед Сокриј го целосниот преглед
2023-11-21 04:37:30
Д**Pocket Option: Доверлива платформа за тргување со евра/долари** Како страствен трговец со парови евра/УСД, најдов Pocket Option да биде сигурна и ефикасна платформа. Она што го издвојува е едногласното признание од различни корисници, повторувајќи ги чувствата на доверба, доверливост и исклучителна услуга. Pocket Option се чини дека се истакнува во доверливост, леснотија на користење, сеопфатна поддршка и доверливост, што го прави привлечен избор за евро/УСД...
Прикажи целосен преглед Сокриј го целосниот преглед
2023-11-17 15:23:13
јас користев pocket optionе веќе подолго време. таа е една од најдобрите платформи таму. барате подолга врска со овој брокер и заработете постојан втор приход независен од 2 до 9 работа.
2023-11-12 09:47:16
Мислам дека ова е еден од доверливите брокери во светот, ако знаете како да тргувате, тогаш лесно можам да ја препорачам оваа платформа, слободно правете сметка и сè е безбедно овде.
2023-11-12 09:43:01
Ова е најдобрата платформа за почетници и многу им помага на целосните индикатори да го анализираат трендот на пазарот многу добро најдобро најдобро досега
2023-10-31 13:13:12
Вистинска и профитабилна платформа во оваа нова компјутерска ера. Доверлива платформа и може да се игра за секого. Го сакам.
2023-10-31 12:59:33
Совршена платформа и добар тим за поддршка
2023-10-07 04:03:09
прилично одлична платформа. Натпреварите по час ви даваат одлична шанса да заработите и да се оцените себеси. брзи депозити и повлекувања. графичкиот интерфејс ви овозможува целосно да го персонализирате вашето искуство.
2023-10-06 23:22:05
Најдобрата платформа за тргување со бинарни опции што некогаш сум ја пробал. Ова е мојот омилен, би ја препорачал оваа платформа на сите.
2023-09-08 22:28:19
Се тргува со ПО речиси една година. Има сè што можете да побарате... Демо сметка, ажурирани вести од пазарот, лесно депонирање и повлекувања. Супер трговски интерфејс со сите алатки што ви се потребни. Би го препорачал PO на секој што бара платформа за тргување за квалификувани или почетници. Има многу брокери таму, ова има се што ќе ви треба за да ве образовани и обучи и да заработите $$$. И 24/7 пријателски и ефикасен тим за поддршка и кул заедница....
Прикажи целосен преглед Сокриј го целосниот преглед
2023-09-08 14:31:06
Најдобра платформа за бинарно тргување, „Тоа е многу интересна платформа за тргување, супер и најдобра за трговија, ја препорачувам на сите таму што сакаат да заработат дополнителни пари.
2023-08-08 04:35:10
Доверлива и многу добра услуга за клиенти Па, ова е мојот прв преглед за ПО, и да бидам искрен, овој брокер е многу отворен за секој аспект на платформата. Денеска го направив првото повлекување на PerfectMoney наутро во 5 часот наутро. 5 часот ја добив уплатата. Ништо не се споредува со чист процес, имате билет за секој чекор повлекувате или депонирате. Во самата платформа, тргувањето е навистина интуитивно додека тргувам на мобилен. 5 ѕвезди за мене, топло препорачливо???? Еве го мојот PO ID ако некој сака да ги види моите занаети: 35473294...
Прикажи целосен преглед Сокриј го целосниот преглед
2023-08-06 22:35:39
pocket option е број 1 во светот ми се допаѓа
2023-08-01 22:26:59
Во тоа време, на Pocket Option платформата покажа посветеност на испорака на агилност во депозитите и плаќањата. Има одлично време на одговор во операциите за позиционирање на пазарот. Препорачав и не се каам.
2023-07-28 21:31:32
Првото нешто што поставува Pocket Option освен е неговата интуитивна и елегантна платформа за тргување. Од моментот кога ќе се најавите, ќе бидете пречекани со визуелно привлечен интерфејс кој е лесен за навигација. Дизајнот на платформата гарантира дека дури и почетниците трговци можат брзо да се забрзаат и да ги извршуваат занаетите со доверба. Во еден свет каде што секоја секунда е важна, Pocket Optionмолња брзото извршување гарантира дека никогаш нема да пропуштите можност да профитирате од движењата на пазарот....
Прикажи целосен преглед Сокриј го целосниот преглед
2023-07-25 19:26:37
ОВАА ПЛАТФОРМА Е СОВРШЕНА
2023-07-21 17:37:05
Има многу платформи за тргување во светот, но според мое мислење Pocket Option е најдобар. Убедив околу 30 до 32 мои пријатели дека исто така ќе ги напуштат другите платформи и ќе дојдат до нив pocket option наскоро. Сакам сите да избираат само pocket option за тргување.. Pocket option е нашата емоција ♥️ Земете љубовен џеб опција ♥️...
Прикажи целосен преглед Сокриј го целосниот преглед
2023-07-16 23:36:02
Лесен депозит... Лесно тргување... Висок профит...

Предупредување за ризик:

Тргувањето на финансиските пазари носи ризици. Договорите за разлика („CFD“) се сложени финансиски производи со кои се тргува со маржа. Тргувањето со CFD носи високо ниво на ризик бидејќи потпората може да работи и во ваша корист и во неповолна положба. Како резултат на тоа, CFD може да не се погодни за сите инвеститори бидејќи може да го изгубите целиот вложен капитал. Не треба да ризикувате повеќе отколку што сте подготвени да изгубите. Пред да одлучите да тргувате, треба да се осигурате дека ги разбирате вклучените ризици и земајќи ги предвид вашите инвестициски цели и нивото на искуство